Najczęściej zadawane pytania

I. O MODILE.PL

 1. Czym jest platforma zakupowa Modile.pl?
  Modile.pl to platforma ułatwiająca zakupy przez internet. Oferujemy ubrania i dodatki dostępne w różnych sklepach, dzięki czemu za naszym pośrednictwem, możesz porównać oferty dotyczące identycznych modeli ubrań, dodatków i kosmetyków. W ten sposób przez Modile.pl trafisz do sklepu, który ma najlepszy produkt, cenę i opcje dostawy.
   
 2. Czy na platformie Modile.pl zrobię zakupy?
  Nie, platforma Modile.pl umożliwi ci przejście na stronę konkretnego sklepu internetowego, który oferuje interesujący cię produkt. Dopiero tam będzie możliwe sfinalizowanie transakcji.
   
 3. Dlaczego po kliknięciu w przycisk „Kup teraz” przekierowuje mnie do innego sklepu?
  Platforma Modile.pl to miejsce skupiające produkty z różnych sklepów internetowych. Na naszej platformie masz możliwość porównania tysięcy ubrań, dodatków i kosmetyków z różnych marek. Po kliknięciu w przycisk „Kup teraz” zostaniesz przekierowany na stronę sklepu internetowego, gdzie będzie można dokonać zakupu.
   
 4. Kto odpowiada za wysyłkę i dostawę kupionych przeze mnie produktów?
  Za wysyłkę i dostawę kupionych produktów odpowiada sklep internetowy, na stronie którego został dokonany zakup.
   
 5. Jakie korzyści daje mi platforma zakupowa Modile.pl?
  Dzięki naszej platformie łatwo i szybko porównasz tysiące produktów z różnych sklepów internetowych. Personalizacja kryteriów wyszukiwania we własnym profilu, będzie nieocenioną pomocą podczas zakupów. Kreator stylizacji i zestawów pozwoli ci wyszukiwać inspiracje i dzielić się swoimi pomysłami z innymi użytkownikami serwisu. Trendy i najnowsze porady zakupowe będzie można na bieżąco śledzić w zakładce „Artykuły” i „Porady zakupowe”.
   

II. MOJE KONTO

 1. Jak założyć konto na platformie Modile.pl?
  W prawym, górnym rogu, po najechaniu na ikonę z postacią, masz możliwość założenia nowego konta klikając w przycisk „Załóż nowe konto” lub możesz to zrobić  używając konta na Facebooku lub w serwisie Google+.
   
 2. Jakie elementy mogę edytować w swoim profilu użytkownika?
  W profilu użytkownika możesz edytować:
   

  • Imię i nazwisko

  • Zdjęcie profilowe

  • Zdjęcie w tle

  • Opis profilu

  Dodatkowo możesz zarządzać danymi i elementami w zakładach: „Dane użytkownika”, „Moje stylizacje”, „Moje zestawy”, „Ulubione” i „Powiadomienia”.

 3. Czy mogę zmienić lub odzyskać hasło do swojego profilu?
  Zmiany hasła możesz dokonać w zakładce „Dane użytkownika”. Hasło do swojego profilu możesz odzyskać klikając w przycisk „Nie pamiętam hasła”, który znajduje się na samym dole panelu logowania.
   
 4. Jakie wymiary powinno mieć zdjęcie profilowe?
  Powinno być ono kwadratem o wymiarach minimum 150x150px. 
   
 5. Jakie wymiary powinno mieć zdjęcie w tle w profilu użytkownika?
  Powinno mieć ono szerokość minimum 1200 px i wysokość nie przekraczającą 304px. 
   
 6. Czy mogę zmienić nazwę użytkownika?
  Nazwę użytkownika możesz zmienić w zakładce „Profil użytkownika” na nazwę, która nie jest zajęta przez innego użytkownika serwisu. Kliknij „Zapisz imię i nazwisko”, żeby zachować zmiany.
   
 7. Czy mogę zmienić adres email podany podczas zakładania konta?
  Zmiany adresu email możesz dokonać wchodząc w „Ustawienia konta” i następnie klikając w zakładkę „Dane użytkownika”. Wprowadź nowy adres email, następnie kliknij „Zapisz”. Na nowy adres email zostanie wysłana wiadomość z linkiem potwierdzającym zmianę.
   
 8. Czy mogę usunąć swój profil na Modile.pl?
  W celu usunięcie profilu napisz do nas, używając formularza kontaktowego.
   
 9. Jak edytować powiadomienia mailowe?
  W „Ustawieniach konta” w zakładce „Powiadomienia” możesz dokonywać zmian odnośnie otrzymywanych powiadomień i maili.
   

III. KREATOR ZESTAWÓW

 1. Jak stworzyć zestaw na platformie Modile.pl?
  Przeglądając różne produkty na naszej platformie przy każdym z nich znajdziesz oznaczenie w kształcie wieszaka. Po naciśnięciu go, wybrany produkt automatycznie zostanie zapisany w zakładce „Zestaw”, która znajduje się w prawym, górnym roku pod identycznym oznaczeniem. Aby stworzyć zestaw z zapisanych produktów kliknij w przycisk „Stwórz zestaw” po czym nastąpi przekierowanie do kreatora zestawów. W kreatorze zestawów dowolnie komponujesz zapisane produkty, dodajesz opis zestawu, wybierasz styl, okazję, porę roku, płeć oraz masz możliwość dodania linka do swojego bloga, profilu na Facebooku lub innej wybranej przez siebie strony. W celu opublikowania zestawu kliknij w przycisk „Publikuj”.
   
 2. Czy można edytować i/lub usunąć zestaw?
  Wchodząc w zakładkę „Stworzone zestawy”, znajdującą się w „Profilu użytkownika” masz możliwość usunięcia wybranych zestawów. Opublikowanych zestawów nie można już edytować.
   
 3. Z ilu elementów może składać się zestaw?
  Zestaw może składać się maksymalnie z 6 produktów.
   
 4. Jaki link mogę dodać podczas tworzenia zestawu?
  Podczas tworzenia zestawu masz możliwość dodania linka do swojego bloga, profilu na Facebooku lub innej wybranej przez siebie strony związanej z tematyką stworzonego zestawu.
   

IV. KREATOR STYLIZACJI

 1. Jak dodać stylizację na platformie Modile.pl?
  Aby stworzyć stylizację należy z górnego paska menu wybrać zakładkę „Stylizacje”, a następnie kliknąć w przycisk „Dodaj własną stylizację”. Nastąpi przekierowanie do kreatora stylizacji, gdzie będzie możliwość dodania własnego zdjęcia, tytułu oraz opisu stylizacji. Dodatkowo w kreatorze będzie można wybrać: styl, okazję, porę roku, płeć, które dotyczą danej stylizacji oraz dodać link do swojego bloga, profilu na Facebooku lub innej wybranej przez siebie strony powiązanej ze stylizacją. W celu opublikowania stylizacji kliknij w przycisk „Publikuj”.
   
 2. Czy można edytować i/lub usunąć stylizację?
  Wchodząc w zakładkę „Stworzone stylizację”, znajdującą się w „Profilu użytkownika” masz możliwość usunięcia wybranych stylizacji. Opublikowanych stylizacji nie można już edytować.
   
 3. Jaką wielkość może mieć zdjęcie dodanej stylizacji?

  Jego rozmiar nie może przekraczać 6 MB.
   

 4. Jaka jest rekomendowana minimalna rozdzielczość zdjęcia dodanej stylizacji?
  Minimalna rekomendowana rozdzielczość stylizacji wynosi: 945x570px.
   

 5. Jaki format może mieć zdjęcie dodanej stylizacji?
  JPG, GIF lub PNG. 
   
 6. Jaki link mogę dodać przy opisie stylizacji?
  Podczas tworzenia stylizacji masz możliwość dodania linka do swojego bloga, profilu na Facebooku lub innej wybranej przez siebie strony związanej z tematyką stworzonej stylizacji.
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

 1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
 2. żądania sprostowania Twoich danych;
 3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
 4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
 5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.