ASOS

Asos to nie tylko multibrandowy sklep internetowy, ale również własna marka. W kolekcjach można znaleźć rozmaite ubrania i dodatki dla kobiet i mężczyzn. Z jednej strony Asos bardzo dużą uwagę przykłada do bieżących trendów i stara się je przenosić na grunt sieciówki, z drugiej nie zapomina również o ponadczasowych basicach, które mogą być bazą wielu stylizacji i sprawdzą się w każdym sezonie.

Marka Asos pozwoli ci ubrać się od stóp do głów. W jej asortymencie można znaleźć ubrania, bieliznę, buty, torebki, biżuterię oraz inne dodatki i akcesoria, które pozwolą na skompletowanie całych stylizacji. Nowa kolekcja Asos jest dostępna za każdym razem online, więc wybrane rzeczy możesz zamówić wygodnie za pośrednictwem komputera.

Marka: ASOS

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
ASOS 4505 golf trousers in black - Black
96 zł 164
ASOS
-41%
ASOS CURVE LOUNGE Jogger - White
-61%
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.