Barbour

Barbour to brytyjska marka odzieżowa, której produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością. W początkowych latach swojego istnienia firma Barbour specjalizowała się wyłącznie w produkcji odzieży roboczej. W pierwszej połowie XX wieku, była także dostawcą odzieży dla brytyjskiej armii. Współcześnie marka Barbour posiada w swojej ofercie odzież damską oraz męską. Najpopularniejszymi produktami są kurtki, kamizelki oraz płaszcze.

Marka: Barbour

 • Wyczyść filtry
 • Trafność
 • Cena
 • Obniżka
Kalosze Barbour SETTER
271 zł
Barbour
Buty Barbour VESPER
207 zł
Barbour
Kalosze Barbour SETTER
271 zł
Barbour
Kalosze Barbour SETTER
271 zł
Barbour
Barbour Oxford Shirt - White
328 zł 408
Barbour
-20%
Kurtka męska – Royston
899 zł
Barbour
Barbour Polo Shirt - Navy
130 zł 265
Barbour
-51%
Kurtka męska – Elgon
799 zł
Barbour
Barbour Check Shirt - French navy
-20%
Barbour Langley Beanie In Navy - Navy
-46%
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

 1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
 2. żądania sprostowania Twoich danych;
 3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
 4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
 5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.