Benetton

United Colors of Benetton to włoska marka z ponad 50-letnią tradycją. Oprócz szerokiej oferty ubrań i dodatków kojarzona także z kontrowersyjnymi reklamami autorstwa włoskiego fotografa Oliviero Toscani. Zgodnie z filozofią marki, której podstawę stanowi tolerancja, ich projekty kierowane są do wszystkich osób, niezależnie od płci, wieku, czy koloru skóry. Proste i klasyczne fasony i atrakcyjne ceny wyróżniają markę i przyciągają do niej liczne grono klientów. Projektanci marki stawiają na uniwersalność, dzięki czemu projekty Benetton możemy ze sobą swobodnie komponować.

Filtry

Marka: Benetton

 • Wyczyść filtry
Bluzki Benetton ABINUIE
155 zł
Benetton
Swetry Benetton BOLEO
175 zł
Benetton
Swetry Benetton MOUVER
90 zł
Benetton
Kombinezony Benetton RIKO
181 zł
Benetton
Swetry Benetton OVEZAK
131 zł
Benetton
Swetry Benetton DROULO
155 zł
Benetton
Swetry Benetton JUIREOL
104 zł
Benetton
Sukienki krótkie Benetton DUJI
185 zł
Benetton
Bluzki Benetton SEMOLIA
90 zł
Benetton
Swetry Benetton MONIE
125 zł
Benetton
Swetry Benetton MOUVER
103 zł
Benetton
Sukienki krótkie Benetton IXIMA
Sukienki krótkie Benetton ROBULO
185 zł
Benetton
Swetry Benetton OVEZAK
153 zł
Benetton
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

 1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
 2. żądania sprostowania Twoich danych;
 3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
 4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
 5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.