Brilu

Brilu to marka, która spełniając najwyższe standardy jakości, wychodzi naprzeciw współczesnym kobietom i mężczyznom. W szerokiej ofercie tego sprawnie funkcjonującego sklepu internetowego znaleźć można najmodniejsze buty oraz stylowe torebki. Brilu jako bezwzględny priorytet traktuje nie tylko wygodę i komfort noszenia, ale także niebanalny design tworzony przez specjalistów i prawdziwych pasjonatów mody nieustannie śledzących najnowsze trendy.

Brilu oferuje swoim klientom najmodniejsze modele obuwia oraz akcesoriów odpowiednie na każdą niemalże okazję. Bogaty asortyment, wysoki poziom obsługi klienta oraz szybki czas realizacji zamówień stały się podstawą działalności sklepu, która zaowocowała setkami wiarygodnych i pozytywnych opinii w Internecie.

Marka: Brilu

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.