Camaieu

Marka Camaieu istnieje od 1984 roku. Założyło ją czterech mężczyzn, którzy mieli plan, na stworzenie brandu odzieżowego z szeroką ofertą dla kobiet. Wszystko zaczęło się pasji tworzenia kolorowych, przemyślanych strojów damskich. Poza samym designem – odcieniami i fasonami, istotna była w tym przypadku atrakcyjna cena, która miała pozwalać na zakupy w nowej kolekcji Camaieu większości kobiet.

Innowacyjnym rozwiązaniem w przypadku marki Camaieu, była częstotliwość wprowadzania nowości. Codziennie asortyment sklepu był powiększany o kolejne modele, dzięki temu każdego dnia można było znaleźć coś nowego. Zakupy w Camaieu nigdy nie mogły się znudzić i tak jest do dziś. Ten brand króluje na francuskim rynku fast fashion.

Marka: Camaieu

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
Szalik w kwiaty
30 zł
Camaieu
Bluzka w kwiaty
70 zł
Camaieu
Bluzka w kwiaty
50 zł
Camaieu
Sweter z guzikami
Bluzka zwiewna
35 zł
Camaieu
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.