Casadei

Casadei to marka obuwnicza, będąca synonimem luksusu. Jej produkty są marzeniem wielu kobiet na świecie. Charakteryzują się pięknym, eleganckim i seksownym wyglądem, dzięki czemu mogą stać się idealnym dopełnieniem każdej stylizacji. Mimo olbrzymiej popularności, podczas tworzenia produktów marki Casadei nadal kładzie się nacisk na najwyższą jakość skór i wyjątkowe wyprofilowanie.

Marka: Casadei

 • Wyczyść filtry
 • Trafność
 • Cena
 • Obniżka
Sandały Casadei MAGGY
2 087 zł
Casadei
Sandały Casadei 1166N122
1 543 zł
Casadei
Botki Casadei 8900G197
2 652 zł
Casadei
Czółenka Casadei 8066N126
2 120 zł
Casadei
Sandały Casadei -
2 983 zł
Casadei
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

 1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
 2. żądania sprostowania Twoich danych;
 3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
 4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
 5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.