Coccinelle

Coccinelle to włoska marka produkująca torebki. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i minimalistycznym designem. Celem marki Coccinelle jest dostarczaniem klientom ponadczasowych produktów. Dlatego też w jej ofercie znajdują się proste, uniwersalne projekty, które mogą stać się uzupełnieniem każdej stylizacji.

Filtry

Marka: Coccinelle

 • Wyczyść filtry
Portfele Coccinelle WALLET BLACK
509 zł
Coccinelle
Torby shopper Coccinelle VITELLO SEASHELL
1 031 zł
Coccinelle
Torby / Saszetki Coccinelle 208 BUSTE
357 zł
Coccinelle
Torebki do ręki Coccinelle B14 TAUPE
983 zł
Coccinelle
Torby shopper Coccinelle DESIGN B14
823 zł
Coccinelle
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

 1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
 2. żądania sprostowania Twoich danych;
 3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
 4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
 5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.