Ecco

Karl Toosbuy od zawsze marzył o własnej firmie produkującej obuwie. Od najmłodszych lat uczył się zawodu i pracował w wielu firmach aż w pewnym momencie zdecydował się postawić wszystko na jedną kartę i otworzyć własną markę obuwniczą pod nazwą Ecco. Toosboy od samego początku stawiał na wysokiej jakości rzemieślnictwo, innowacje technologiczne i skandynawski styl, w którym design jest tak samo ważny jak funkcjonalność. Oddychające materiały, i miękkie podeszwy to znak rozpoznawczy tej duńskiej marki, która podbiła serca ludzi na całym świecie. W ofercie Ecco znajdziesz zarówno niewykle wygodne buty sportowe, jak i ponadczasowe eleganckie modele oraz letnie sandały i ciepłe zimowe obuwie dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Marka: Ecco

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.