Escada

Escada to ekskluzywna, niemiecka marka stworzona dla kobiet, które wiedzą czego chcą. Początkowo skupiająca się na dzianinach w wersji premium, po szybkim sukcesie marka postanowiła poszerzyć swoją działalność. Escada znana jest z niestandardowego łączenia kolorów i wzorów w swoich projektach. W swojej ofercie oprócz ubrań marka oferuje perfumy i kosmetyki dla pewnych siebie kobiet. Escada to lasyka i elegancja w nieco odważniejszym wydaniu.

Marka: Escada

 • Wyczyść filtry
 • Trafność
 • Cena
 • Obniżka
Paski Escada ABE107
613 zł
Escada
Sandały Escada AS683
1 334 zł
Escada
Paski Escada ABE343
433 zł
Escada
Low boots Escada AS739
1 074 zł
Escada
Czółenka Escada AS707
Czółenka Escada AS701
859 zł
Escada
Kozaki Escada EUDOXIE
1 859 zł
Escada
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

 1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
 2. żądania sprostowania Twoich danych;
 3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
 4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
 5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.