Frock and Frill

Frock and Frill to marka czerpiąca inspirację z lat 20-tych. W ich ofercie znajdziemy wieczorowe sukienki z przyciągającymi uwagę detalami i zdobieniami. To projekty skierowane do kobiet, które uwielbiają błyszczeć! Paciorki i ozdoby w stylu Art Deco przyciągają uwagę i czynią sukienki Frock and Frill idealnym wyborem na każdego rodzaju uroczystość. Założona w 2001 roku marka łączy kroje vintage z aktualnymi trendami i bogatymi zdobieniami.

Marka: Frock and Frill

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
Frock & Frill Scatter Sequin Maxi Dress - Cream
-31%
Frock & Frill Sequin Maxi Dress - Blue
552 zł 788
Frock and Frill
-30%
Frock & Frill Embellsihed Column Maxi Dress - White
-41%
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.