Lasocki

Lasocki to polska marka, która słynie przede wszystkim z butów, ale w jej asortymencie można znaleźć również dodatki – torebki i skórzane akcesoria. Brand jest znany jako jedna z marek CCC, ale funkcjonować na rynku zaczął samodzielnie. Na początku lat 90. Krzysztof Lasocki założył markę Lasocki Design. Brand świetnie się rozwijał i przyciągał zainteresowanie nie tylko klientów. Ostatecznie marka została wykupiona przez Dariusza Miłka, który zarządza CCC.

Lasocki kojarzy się przede wszystkim ze skórzanymi butami dla kobiet, ale w portfolio marki jest kilka linii. Wśród nich te dedykowane mężczyznom, młodzieży i dzieciom. Buty Lasocki są dedykowane wymagającym klientom, którzy cenią sobie jakość, solidne wykonanie, a także ciekawy design. Marka oferuje przeróżne modele obuwia, zarówno o klasycznych fasonach, jak i takich podyktowanych bieżącymi trendami w modzie. Dzięki temu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Marka: Lasocki

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
Mokasyny LASOCKI - H136  Czerwony
Półbuty LASOCKI - WI16-ROMA-01 Czerwony
-20%
Półbuty LASOCKI - 2568-4 Błękitny
199 zł
Lasocki
Półbuty LASOCKI - H262 Szary Jasny
139 zł 179
Lasocki
-22%
Mokasyny LASOCKI - H401 Srebrny
169 zł
Lasocki
Półbuty LASOCKI - SPRING-01 Beżowy
-11%
LASOCKI ARONA-06
179 zł
Lasocki
LASOCKI 110-02
179 zł
Lasocki
LASOCKI ARONA-06
199 zł
Lasocki
LASOCKI DONATA-01
199 zł
Lasocki
LASOCKI 355-01
189 zł
Lasocki
LASOCKI SPRING-01
159 zł
Lasocki
LASOCKI 70409-10
199 zł
Lasocki
LASOCKI 70307-01
189 zł
Lasocki
LASOCKI 70290-02
189 zł
Lasocki
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.