MAC

MAC to marka dla każdej kobiety, która nie wyobraża sobie swojej garderoby bez jeansów. Można tu znaleźć modele, które będą idealnie pasowały do wielu różnych typów figury. Spodnie są uszyte tak, aby pozwolić na zatuszowanie niedoskonałości i podkreślenia atutów sylwetki. Niemiecka marka od przeszło 40. lat szczyci się doskonałą jakością wykonania i rozsądną ceną, co czyni ją dostępną dla każdej kobiety. Jeżeli dobrze czujesz się w spodniach, ale niekoniecznie zależy ci na kolejnej parze jeansów, w ofercie MAC’a znajdziesz również klasyczne spodnie materiałowe w różnych kolorach.

Marka: MAC

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
Jeansy damskie – Angela
279 zł 449
MAC
-38%
Spodnie damskie – Anna
Spodnie damskie – Anna
279 zł 449
MAC
-38%
Spodnie damskie – Dream Chic
-22%
Jeansy damskie – Dream
Spodnie damskie – Dream Chic
-22%
Spodnie damskie – Angela
279 zł 379
MAC
-26%
Spodnie damskie – Anna
Spodnie damskie – Anna
Spodnie damskie – Anna
Spodnie damskie
379 zł
MAC
Jeansy damskie – Galloon
249 zł 399
MAC
-38%
Jeansy damskie – Dream
Chinosy damskie
249 zł 349
MAC
-29%
Jeansy damskie – Dream Summer Chic
-56%
Spodnie damskie
249 zł 379
MAC
-34%
Jeansy damskie – Dream Chic
349 zł 449
MAC
-22%
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.