Ombre

Ombre to marka, której asortyment jest dedykowany mężczyznom. Oczywiście udane zakupy w nim mogą zrobić nie tylko panowie, ale również kobiety, które pomagają kompletować szafę: mężowi, bratu, przyjacielowi, synowi, czy innemu mężczyźnie. Asortyment tej marki jest tak szeroki, że można się w jej ubrania i dodatki ubrać od stóp do głów.

Decydując się na zakupy z metką Ombre masz do dyspozycji: t-shirty, koszule, bluzy, marynarki, różne modele spodni, okrycia wierzchnia, bieliznę, a także buty i dodatki. Wśród tych ostatnich czekają przeróżne rzeczy, dzięki którym każdy mężczyzna będzie mógł uzupełnić stylizacje. Mowa tu o: torbach, paskach, czapkach, szalikach i rękawiczkach.

Jakiego typu ubrań możesz się spodziewać podczas przeglądania oferty marki Ombre? Przede wszystkim takich, które są po prostu użytkowe i można je dopasować do stylu życia współczesnego mężczyzny. Z jednej strony casualowe rozwiązania na co dzień, a z drugiej eleganckie do pracy lub na inne bardziej formalne okazje.

Marka: Ombre

  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
SWETER MĘSKI E107 - CZARNY
79 zł
Ombre
BUTY MĘSKIE TRAMPKI T210 - RUDE
79 zł
Ombre
SWETER MĘSKI E107 - GRANATOWY
79 zł
Ombre
PŁASZCZ MĘSKI VICTOR - GRAFITOWY
159 zł
Ombre
BUTY MĘSKIE TRAMPKI T210 - CZARNE
79 zł
Ombre
KOMIN MĘSKI A063 - GRANATOWY
14 zł
Ombre
KOMIN MĘSKI A063 - KHAKI/MORO
14 zł
Ombre
KOMIN MĘSKI A063 - SZARY/MORO
14 zł
Ombre
KOMIN MĘSKI A063 - GRAFITOWY
14 zł
Ombre
SWETER MĘSKI E107 - GRAFITOWY
79 zł
Ombre
KOMIN MĘSKI A063 - CZARNY
14 zł
Ombre
KOMIN MĘSKI A063 - SZARY
14 zł
Ombre
SWETER MĘSKI E74 - KORALOWY
49 zł
Ombre
KOMIN MĘSKI A063 - ZIELONY/MORO
14 zł
Ombre
PŁASZCZ MĘSKI VICTOR - CZARNY
159 zł
Ombre
  • 1
BUTY MĘSKIE TRAMPKI T210 - GRANATOWE
79 zł
Ombre
X Modile.pl sp. z o.o. używa cookies i podobnego typu technologii, w szczególności w celach statystycznych. Użytkowniku, jeżeli nie zmienisz ustawień przeglądarki, z której korzystasz - cookies zostaną zapisane w pamięci twojego urządzenia. Więcej w Polityka Prywatności