Ombre

Ombre to marka, której asortyment jest dedykowany mężczyznom. Oczywiście udane zakupy w nim mogą zrobić nie tylko panowie, ale również kobiety, które pomagają kompletować szafę: mężowi, bratu, przyjacielowi, synowi, czy innemu mężczyźnie. Asortyment tej marki jest tak szeroki, że można się w jej ubrania i dodatki ubrać od stóp do głów.

Decydując się na zakupy z metką Ombre masz do dyspozycji: t-shirty, koszule, bluzy, marynarki, różne modele spodni, okrycia wierzchnia, bieliznę, a także buty i dodatki. Wśród tych ostatnich czekają przeróżne rzeczy, dzięki którym każdy mężczyzna będzie mógł uzupełnić stylizacje. Mowa tu o: torbach, paskach, czapkach, szalikach i rękawiczkach.

Jakiego typu ubrań możesz się spodziewać podczas przeglądania oferty marki Ombre? Przede wszystkim takich, które są po prostu użytkowe i można je dopasować do stylu życia współczesnego mężczyzny. Z jednej strony casualowe rozwiązania na co dzień, a z drugiej eleganckie do pracy lub na inne bardziej formalne okazje.

Filtry

Marka: Ombre

  • Wyczyść filtry
Sweter męski E74 - żółty
49 zł
Ombre
Sweter męski E74 - ceglasty
49 zł
Ombre
Sweter męski E74 - zielony
49 zł
Ombre
Sweter męski E74 - niebieski
49 zł
Ombre
Sweter męski E74 - błękitny
49 zł
Ombre
Torba męska teczka A024 - czarna
119 zł
Ombre
Sweter męski E74 - bordowy
49 zł
Ombre
  • 1
Sweter męski E74 - czerwony
49 zł
Ombre
Plecak męski A046 - moro
59 zł
Ombre
Plecak męski A026 - czarny
129 zł
Ombre
  • 2
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.