Ombre

Ombre to marka, której asortyment jest dedykowany mężczyznom. Oczywiście udane zakupy w nim mogą zrobić nie tylko panowie, ale również kobiety, które pomagają kompletować szafę: mężowi, bratu, przyjacielowi, synowi, czy innemu mężczyźnie. Asortyment tej marki jest tak szeroki, że można się w jej ubrania i dodatki ubrać od stóp do głów.

Decydując się na zakupy z metką Ombre masz do dyspozycji: t-shirty, koszule, bluzy, marynarki, różne modele spodni, okrycia wierzchnia, bieliznę, a także buty i dodatki. Wśród tych ostatnich czekają przeróżne rzeczy, dzięki którym każdy mężczyzna będzie mógł uzupełnić stylizacje. Mowa tu o: torbach, paskach, czapkach, szalikach i rękawiczkach.

Jakiego typu ubrań możesz się spodziewać podczas przeglądania oferty marki Ombre? Przede wszystkim takich, które są po prostu użytkowe i można je dopasować do stylu życia współczesnego mężczyzny. Z jednej strony casualowe rozwiązania na co dzień, a z drugiej eleganckie do pracy lub na inne bardziej formalne okazje.

Marka: Ombre

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
PASEK MĘSKI PARCIANY A062
35 zł
Ombre
PLECAK A046
59 zł
Ombre
  • Uniwersalny
WOREK A047
9,99 zł
Ombre
  • Uniwersalny
TORBA MĘSKA TECZKA A024 - CZARNA
119 zł
Ombre
CZAPKA MĘSKA H026 - KHAKI/MORO
14 zł
Ombre
CZAPKA MĘSKA H026 - GRANATOWA
14 zł
Ombre
KOMIN MĘSKI A063 - GRANATOWY
14 zł
Ombre
CZAPKA MĘSKA H026 - SZARA/MORO
14 zł
Ombre
CZAPKA MĘSKA H026 - GRAFITOWA
14 zł
Ombre
do góry
Drogi użytkowniku!

Chcemy dostarczać Ci coraz lepsze treści oraz doskonalić nasze usługi. Dlatego będziemy wdzięczni za zgodę na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania.
Chcielibyśmy poinformować Cię o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych, które będą obowiązywały po dniu 25 maja 2018 r.

Administratorem twoich danych osobowych będzie Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jak również nasi Partnerzy którymi współpracujemy. Lista Partnerów jest dostępną w serwisie w zakładce Polityka Prywatności.

Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach: prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego, z którego korzystasz.

Informujemy Cię również, że masz prawo, w każdym czasie, do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych, zgłoszenia sprzeciwu, żądania ograniczenia ich przetwarzania, a gdybyś zauważył ich niezgodność ze stanem faktycznym – również zgłoszenia potrzeby ich sprostowania. Dlatego zaznacz przycisk „Zgadzam Się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach korzystania z prezentowanych stron internetowych Modile.pl, w szczególności usług i ich funkcjonalności, w tym danych zawartych w udostępnianych plikach cookies w celach marketingowych, w tym ich profilowania oraz analizy w tymże celu; - przez Partnerów oraz Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana. Skutki wycofania zgody regulują odpowiednie przepisy prawa powszechnie obowiązującego.
Niestety treści, które Tobie wyświetlamy nie mogą być dopasowane do Twoich upodobań!
Nie wyraziłeś zgody na zbieranie danych o Twojej aktywności na naszych stronach.