One Teaspoon

One Teaspoon jest australijską marką. W 2000 roku założyła ją Jamie Blakey. Ubrania, które można znaleźć w kolekcjach One Teaspoon, to prawdziwa mieszanka stylu grunge i safari. Najbardziej rozpoznawalne w przypadku tej marki są podarte jeansy, zarówno w wersji długiej, jak i szorty. To dzięki modelom, które zaczęły nosić: Rihanna, Kendall Jenner, Chrissy Teigen i Gigi Hadid, obecnie wiele fashionistek nie wyobraża sobie własnej garderoby, bez chociaż jeden pary jeansów One Teaspoon.

Filtry

Marka: One Teaspoon

 • Wyczyść filtry
Jeansy
319 zł
One Teaspoon
 • 24
 • 26
 • 27
 • 28
 • ...
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

 1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
 2. żądania sprostowania Twoich danych;
 3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
 4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
 5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.