One Teaspoon

One Teaspoon jest australijską marką. W 2000 roku założyła ją Jamie Blakey. Ubrania, które można znaleźć w kolekcjach One Teaspoon, to prawdziwa mieszanka stylu grunge i safari. Najbardziej rozpoznawalne w przypadku tej marki są podarte jeansy, zarówno w wersji długiej, jak i szorty. To dzięki modelom, które zaczęły nosić: Rihanna, Kendall Jenner, Chrissy Teigen i Gigi Hadid, obecnie wiele fashionistek nie wyobraża sobie własnej garderoby, bez chociaż jeden pary jeansów One Teaspoon.

Marka: One Teaspoon

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
One Teaspoon Denim Pinafore Dress - Acidwash
817 zł
One Teaspoon
One Teaspoon Texan Rose Dress With Lace Up Collar - Navy
-30%
One Teaspoon FESTIVAL Relaxed Fit Short - Lightwash
467 zł
One Teaspoon
One Teaspoon Kingpins Drop Crotch Boyfriend Jean - Diamonde
539 zł 670
One Teaspoon
-19%
One Teaspoon Eagles Boyfriend Jeans With Lace Up Ankle - Diamonde
-40%
One Teaspoon Hooligan Crop Flare Jeans with Raw Hem - Pacifica
-60%
do góry
Drogi użytkowniku!

Chcemy dostarczać Ci coraz lepsze treści oraz doskonalić nasze usługi. Dlatego będziemy wdzięczni za zgodę na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania.
Chcielibyśmy poinformować Cię o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych, które będą obowiązywały po dniu 25 maja 2018 r.

Administratorem twoich danych osobowych będzie Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jak również nasi Partnerzy którymi współpracujemy. Lista Partnerów jest dostępną w serwisie w zakładce Polityka Prywatności.

Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach: prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego, z którego korzystasz.

Informujemy Cię również, że masz prawo, w każdym czasie, do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych, zgłoszenia sprzeciwu, żądania ograniczenia ich przetwarzania, a gdybyś zauważył ich niezgodność ze stanem faktycznym – również zgłoszenia potrzeby ich sprostowania. Dlatego zaznacz przycisk „Zgadzam Się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach korzystania z prezentowanych stron internetowych Modile.pl, w szczególności usług i ich funkcjonalności, w tym danych zawartych w udostępnianych plikach cookies w celach marketingowych, w tym ich profilowania oraz analizy w tymże celu; - przez Partnerów oraz Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana. Skutki wycofania zgody regulują odpowiednie przepisy prawa powszechnie obowiązującego.
Niestety treści, które Tobie wyświetlamy nie mogą być dopasowane do Twoich upodobań!
Nie wyraziłeś zgody na zbieranie danych o Twojej aktywności na naszych stronach.