Rebecca Minkoff

Rebecca Minkoff to marka sygnowana imieniem i nazwiskiem jej założycielki projektantki, oferująca luksusowe torebki, akcesoria, buty i ubrania. Wszystko zaczęło się od autorskiej wersji słynnego t-shirtu „I Love New York”, który po ukazaniu się w programie The Tonight Show stał się natychmiastową sensacją. Pierwsza torebka powstała jednak dopiero w 2005 roku, rozpoczynając pasmo sukcesów Minkoff. Romantyczne projekty z pazurem -  tak w skrócie można opisać torebki projektantki, które uwielbiają gwiazdy i celebrytki m.in. Keira Knightley, Ashley Greene i Reese Witherspoon.

Marka: Rebecca Minkoff

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
Torebka ze skóry
1 799 zł
Rebecca Minkoff
Plecak ze skóry
1 799 zł
Rebecca Minkoff
Torebka ze skóry
1 799 zł
Rebecca Minkoff
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.