Sloggi

Sloggi to jedna z najbardziej popularnych na świecie marek, oferujących bieliznę damską i męską. Kobiety znajdą tutaj figi i biustonosze, które są atrakcyjne zarówno pod względem wyglądu, jak i wygody. Doskonałej jakości materiały sprawiają, że bielizna jest przyjazna w dotyku, nie traci fasonu i zapewnia pełnię swobody.  Mężczyźni również będą zachwyceni wysokim komfortem fig i bokserek proponowanych przez markę.  Efektywność, charakterystycznego dla marki Sloggi, połączenia wysokiej jakości bawełny z lycrą  docenił nawet astronauta Paolo Nespoli, który wybrał właśnie tę bieliznę na podróż w kosmos.

Marka: Sloggi

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.