Zadig & Voltaire

Zadig & Voltaire jest francuską marką z segmentu premium. Brand swoją nazwę zawdzięcza filozofowi z oświecenia, Voltaire’owi oraz jednemu z jego dzieł. Skoro poruszamy się w takich rejonach, to nikt nie powinien być zaskoczony, że przy okazji marka mocno podkreśla własną filozofię. Opiera się ona na wysokiej jakości oferowanej w przystępnej, jak na tego typu markę, cenie. Brand istnieje od 1997 roku. Jego założycielem był Thierry Gillier. Projekty tej marki opierały się na stylu rock’n’roll’owym. Hitami kolekcji okazały się: kaszmirowe swetry, skórzane ramoneski, jeansowe spodnie i botki. Dzięki urozmaiceniu ich detalami z czaszkami i motylami, ich wyrazisty styl był jeszcze bardziej rozpoznawalny i tak pozostało do dziś. Obecnie ubrania i dodatki Zadig & Voltaire, to nie tylko propozycje dla kobiet i mężczyzn, ale również ekskluzywna linia dziecięca z modelami dla chłopców i dziewczynek.

Filtry

Marka: Zadig & Voltaire

  • Wyczyść filtry
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.