Jakie trendy podbiją ulicę i serca kobiet w nadchodzącym sezonie jesienno zimowym? Sprawdź i stwórz hitową jesienną stylizację

3 elementy, dzięki którym stworzysz modną jesienną stylizację - Czerwony płaszcz

Jesień to nie tylko beżowy trencz i czarne sztyblety (choć oczywiście kochamy to zestawienie!), to również trendy, które pozwalają na odrobinę ekstrawagancji w ponure dni. Czerwony płaszcz to hit tego sezonu.  Łączy w sobie klasykę i szaleństwo. Dzięki temu elementowi zwrócisz na siebie uwagę i podkreślisz swój seksapil.

3 elementy, dzięki którym stworzysz modną jesienną stylizację - Kapelusz albo beret

Kapelusz i beret to dodatki, które dodadzą ci stylu i klasy. Fason kapelusza zapożyczony z męskich modeli jest paradoksalnie niezwykle kobiecy i seksowny. Beret natomiast doda stylizacji lekkości, delikatności i szczypty – ukochanego przez panie - paryskiego szyku.

3 elementy, dzięki którym stworzysz modną jesienną stylizację - Kozaki za kolana

Długie kozaki już od dłuższego czasu podbijają serca kobiet na całym świecie. W tym sezonie noś kozaki z elastycznej tkaniny albo lakierowanej skóry. Jeśli chodzi o obcas – postaw na gruby słupek średniej wysokości albo bardzo modny obcas typu kaczuszka. Pamiętaj, że buty za kolano balansują na granicy dobrego smaku – byt cienki i wysoki obcas może sprawić, że będziesz wyglądać wulgarnie.


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.