3 hity, które muszą znaleźć się w szafie każdego modnego mężczyzny zimą 2017/2018 – Świąteczny sweter

Ciepły, kolorowy i nieco kiczowaty… W twojej zimowej garderobie nie może zabraknąć corocznego hitu każdego grudnia, czyli świątecznego swetra! Taki klasyk w szafie świetnie, sprawdzi się nie tylko podczas pieczenia pierniczków, czy ubierania choinki, ale także jako bazowy element luźnej stylizacji do pracy, czy na spotkanie ze znajomymi. Wybieraj pomiędzy dwoma głównymi modelami  zimowych swetrów. Po pierwsze, możesz zdecydować się na zabawny model z wizerunkiem Św. Mikołaja, niedźwiedzia polarnego lub innego motywu typowego dla świątecznych dni. Druga możliwość to ciepły i praktyczny  - wełniany sweter w norweskie – zwane inaczej alpejskimi – wzory. Charakteryzują się one ciągiem szlaczków stworzonych z płatków śniegu, gwiazdek, czy reniferów. Bez względu na to, którą opcje wybierzesz – na pewno znajdziesz ją poniżej!

3 hity, które muszą znaleźć się w szafie każdego modnego mężczyzny zimą 2017/2018 – Kurtka parka

Parka to zdecydowanie jeden z najmodniejszych fasonów męskich okryć wierzchnich w sezonie jesień-zima 2017/2018. To modowy kompromis pomiędzy biurową elegancją a luźnym stylem casualowym. Czym charakteryzuje się stylowy parka męska? Jest to dłuższa (najczęściej do połowy uda) kurtka ze ściągaczem w talii oraz z  kapturem wyściełanym sztucznym lub naturalnym futrem. Mało kto wie, że zamiennie nazywana jest także anorakiem, a wszystko za sprawą polarników, którzy nosili ją podczas swoich naprawdę ekstremalnych wypraw. Powinien być to wystarczający argument za tym, że parka doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej mroźne dni nadchodzącej zimy. W szerokiej ofercie sklepów internetowych przebierać możesz w kurtkach w najróżniejszych barwach. My polecamy kolorystyczne klasyki – dostojny granat, militarne khaki, ponadczasową czerń lub stonowane szarości.

3 hity, które muszą znaleźć się w szafie każdego modnego mężczyzny zimą 2017/2018 – Męska czapka z pomponem

Najwyższy czas rozprawić się z mitem, który męskiej czapce nadał znamię praktycznego zła koniecznego. Nakrycie głowy od wieków stanowi nie tylko modne wykończenie  zimowej stylizacji, ale często bywa nawet wyznacznikiem statusu społecznego! Kluczowy jest dobór modelu czapki do swojego stylu oraz kształtu głowy. Wybieraj między czapkami beani, typowymi modelami sportowymi, futrzanymi pilotkami lub… ciepłymi klasykami z pomponem. To właśnie ta ostatnia z propozycji podbije tegoroczne ulice i serca wszystkich miłośników mody. Zimą 2017/2018 czapki z pokaźnym pomponem nie nosimy tylko do codziennych puchówek i jeansów, ale także do szykownych stylizacji doskonałych do pracy, czy na spotkanie służbowe. Taki kolorowy, ciepły akcent będzie stylowym i zabawnym twistem, która podrasuje każdy zimowy look! Najmodniejsze modele znajdziesz poniżej! 


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.