Beżowy trencz – Płaszcz na jesień 2018

Lista basiców, które powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety, wcale nie należy do najkrótszych. Wśród uniwersalnych ubrań, które można wymienić są chociażby czarny golf lub ołówkowa spódnica. Na tym jednak nie koniec. Wśród klasyków, o których warto pamiętać jesienią numerem jeden jest beżowy trencz. Charakterystyczny płaszcz, który początkowo został stworzony z myślą o wojsku, to kolejny z przykładów na to jak wiele zyskaliśmy, dzięki ubraniom tworzonym dla armii. Autorem takiego modelu był Thomas Burberry. Co więcej projektant przygotował nie tylko jego fason, ale również stworzył nową tkaninę do jego uszycia – gabardynę. Z czasem charakterystyczne beżowe płaszcze Burberry przeniknęły do mody ulicznej i po dziś dzień ten rodzaj okrycia wierzchniego kojarzymy głównie z tym domem mody.

Przez lata klasyczne trencze przechodziły niemałą metamorfozę. Sezonowe zmiany dotyczyły wprowadzania nowych tkanin, kolorów, a nawet wzorów. Jednak mimo wszystko numerem jeden pozostał ten w beżowym odcieniu. Trencze między sobą mogą różnić się również długością, ułożeniem guzików, a także różnymi detalami, które mogą je ozdabiać, jak np. pasek, wzorzyste mankiety lub nawet kaptur. Dzięki temu każda kobieta znajdzie bez trudu wersję, która będzie pasować do jej stylu i odpowiadać jej potrzebom. Co sezon takie modele można znaleźć w większości popularnych sieciówek. Jesień 2018 wcale nie należy do wyjątków. Poniżej podpowiadamy, gdzie kupisz uniwersalny trencz w beżowym kolorze.

Beżowy trencz – Kup beżowy trencz!

Beżowy trencz – Stylizacje z trenczem

Wybierając okrycie wierzchnie, zawsze warto zwrócić uwagę na jego uniwersalny charakter. Kurtka lub płaszcz, które nosimy przez większość sezonu powinny pasować do bardzo różnorodnych stylizacji. Zarówno tych eleganckich, w których chodzimy do pracy, jak i zupełnie zwyczajnych, które wybieramy idąc po zakupy lub na spacer z psem. Jeżeli zdecydujemy się na beżowy trencz, to na pewno nigdy nas w żadnej sytuacji nie zawiedzie i stworzy udany duet z rozmaitymi zestawami. Z jednej strony będziesz mogła go nosić na sukienkę, a z drugiej bez trudu dopasujesz go także do sportowej stylizacji. Kaptur bluzy wyłożony na wierzch płaszcza, nada mu casualowy charakter.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My definition of fall ?♥️ #constantlykstreetstyle Werbung

Post udostępniony przez k a r i n teigl (@constantly_k)

Jeżeli masz wątpliwości co do tego, że beżowy trencz to najbardziej uniwersalne okrycie wierzchnie na jesień, to koniecznie powinnaś zapoznać się z inspiracjami, którymi każdego dnia dzielą się fashionistki, między innymi za pośrednictwem aplikacji Instagram. Niezależnie od tego czy lubisz kobiece zestawienia z sukienkami, czy wręcz przeciwnie najlepiej czujesz się w spodniach, to dzięki nim bez wątpienia znajdziesz wiele pomysłów na połączenia z beżowym trenczem. My dzielimy się dwiema przykładowymi propozycjami, które podobne okrycia wierzchnie przedstawiają w zupełnie inny sposób. Sprawdź, który z nich jest ci bliższy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

City walk in Hamburg ? hope you guys had a lovely day?! ✖️ http://liketk.it/2vN4d #liketkit @liketoknow.it

Post udostępniony przez A Y L I N (@aylin_koenig)


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.