Bluzka z bufiastymi rękawami – Skąd moda na bufiaste rękawy?

Bufiaste rękawy to jeden z najgorętszych trendów na sezon wiosna-lato 2019. Pomimo, że podczas tygodni mody przyciągały wzrok głównie za sprawą ozdobionych nimi sukienek, bo w ten sposób zaprezentowały je takie mody jak: Valentino, Preen i Celine, to jednak warto wziąć pod uwagę jeszcze inną część garderoby. Bluzki z bufiastymi rękawami także nie należały do rzadkości podczas pokazów prezentowanych w ramach tygodni mody. Ich rozmaite wersje przedstawiły takie domy mody jak: Rodarte, Kate Spade, Ashley Williams i Isabel Marant. Z tego powodu nie powinien nikogo dziwić fakt, że stały się jednym z najpopularniejszych trendów na sezon wiosna-lato 2019. Jaką wersje wybrać na najbliższe miesiące? Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo projektanci pokazali ich rozmaite wersje. Od krótkich rękawów z subtelnymi bufkami u Kate Spade, aż po długie z obszernymi bufami u Ashley Williams.

Bluzka z bufiastymi rękawami – Gdzie kupić bluzkę z bufiastymi rękawami?

Na domach mody możliwość zakupu modnej bluzki z bufiastymi rękawami wcale się nie kończy. Trendami z wybiegów błyskawicznie inspirują się sieciówki, które proponują podobne modele w o wiele niższych cenach. Gdzie warto szukać modnych bluzek z bufiastymi rękawami? Naszą uwagę zwróciły modele dostępne w nowych kolekcjach takich sieciówek jak: Reserved, New Look i Ivyrevel. Dzięki temu, że projektanci odpowiedzialni za kolekcje dla tych sklepów, podeszli do tematu w różnorodny sposób, tak jak zrobili to designerzy z topowych domów mody, teraz każda kobieta może wybrać coś dla siebie. Intensywny, słoneczny, żółty kolor, to propozycja marki New Look. Ich bluzka z bufiastymi rękawami, która odsłania ramiona, to idealny wybór na jeden z wakacyjnych wyjazdów. Reserved stawia natomiast na bardziej klasyczny model. Koszulowa bluzka w naturalnym kolorze, to świetny model nie tylko na co dzień, ale również do pracy.

Bluzka z bufiastymi rękawami – Kup bluzkę z bufiastymi rękawami!

Bluzka z bufiastymi rękawami – Stylizacje z bluzkami z bufiastymi rękawami

Różnorodność bluzek z bufiastymi rękawami, która ułatwi ci wybór idealnego modelu, to nie ich jedyna zaleta. Sporym ułatwieniem, żeby wkomponować taki model w swoje stylizacji, będzie też ilość możliwych kombinacji z pozostałymi rzeczami z twojej szafy. Jak pokazują popularne fashionistki na Instagramie, bluzki z bufiastymi rękawami można nosić na wiele sposobów. Poza tymi najbardziej oczywistymi, które polegają na zestawieniu ich ze spódnicami lub spodniami, są też bardziej nietypowe propozycje. Z uwagi na to, że najważniejszą częścią takiej bluzki są obszerne rękawy, warto się skupić na tym, żeby je jak najbardziej podkreślić. Dla ciekawego efektu można je zatem nosić pod ogrodniczki, a także kombinezony i sukienki na ramiączkach. Dzięki temu nie będą wyglądać nudno, a stare ubrania z twojej szafy nabiorą zupełnie innego charakteru. Poniżej prezentujemy kilka inspiracji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On our IG stories today: puff stuff! ?

Post udostępniony przez Shopbop (@shopbop)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Waiting for the next drop like #SongofStyle

Post udostępniony przez Song Of Style (@songofstyle)


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.