Błyszcząca sukienka na sylwestra – Cekinowa sukienka

Ciężko sobie wyobrazić przegląd imprezowych sukienek bez modeli obszytych cekinami. Jeżeli właśnie szukasz idealnej kreacji na sylwestrową zabawę, to właśnie mieniące się krążki, mogą być strzałem w dziesiątkę. Pomimo, że cekiny wracają za każdym razem w kontekście sukienek, najpierw andrzejkowych, później na powitanie nowego roku, a następnie karnawałowych, to jednak ciężko się nimi znudzić. Za każdym razem marki odzieżowe prezentują je w zupełnie nowej odsłonie. Metamorfoza dotyczy nie tylko samych fasonów kreacji, ale również kolorów. Pewniakami niemal w każdym sezonie są srebro i złoto. Jednak za każdym razem możemy trafić także na mniej oczywiste propozycje. Tym razem będzie to chociażby turkus. Jeżeli szukasz wyjątkowej sukienki na sylwestra, to poniżej prezentujemy kilka ciekawych modeli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Y’all should know that every time I post a photo I resist the urge to caption it with a musical lyric ? This one would have been “Razzle dazzle ‘em!✨ Can you name that musical? Lol ♥️? Y’all Charleston has officially exploded with Christmas cheer and gorgeous wreaths can be found around every corner! I’m obsessed!! ? It also means that NYE is coming up fast as well, so I started hunting for all the sparkle I could find ? Check out the “NYE 2018 Dresses” tab on my blog, and I’ve also linked a bunch of options I love with this post on the @liketoknow.it app! http://liketk.it/2yM5y #liketkit #LTKholidaystyle #sequindress #holidaydress #festive

Post udostępniony przez Hilary Rose Elrod (@byhilaryrose)

Błyszcząca sukienka na sylwestra – Brokatowa sukienka

Nawet jeżeli określenie kobiety sroką, w ostatnim czasie kojarzy się przede wszystkim z konfliktem pomiędzy markami Pica Pica i W.Kruk, to przecież właśnie ten ptak odnosi się do fascynacji mieniącymi się przedmiotami. Jeżeli ty również masz słabość do błyszczących sukienek, to poza cekinami, powinien zainteresować cię również brokat. Tkaniny niczym posypane migoczącym pyłem, to jeden z imprezowych hitów, który powraca w każdym sezonie. Najczęściej srebrne lub złote drobinki świetnie prezentują się przede wszystkim na ciemnym tle. Z tego właśnie powodu przeglądając aktualne kolekcje, w poszukiwaniu idealnej sukienki na sylwestra 2018, wybraliśmy kilka takich modeli. Czarne sukienki z brokatem w wersji na ramiączkach lub w rękawem, sprawdzą się podczas rozmaitych wydarzeń towarzyszących powitaniu nowego roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last night was magical ?

Post udostępniony przez Danielle Bernstein (@weworewhat)

Błyszcząca sukienka na sylwestra – Metaliczna sukienka

Uciekając od cekinów, brokatu i innych bardzo ozdobnych detali, wcale nie trzeba rezygnować z błysku. Wystarczy sięgnąć po jedną z jednolitych sukienek w metalicznym odcieniu. Najpopularniejsze wśród nich są te złote i srebrne, ale do nich wybór wcale się nie ogranicza. W metalicznym wydaniu możemy znaleźć modele w odcieniach czerwieni, zieleni i w wielu innych kolorach. Dzięki temu, decydując się na taką sukienkę, możesz sugerować się ponadczasowym charakterem, modną paletą lub po prostu swoim ulubionym kolorem. Na który byś się nie zdecydowała, jedno jest pewne, w takiej kreacji nie można pozostać niezauważonym. Jeżeli chcesz, aby oprawa na powitanie nowego roku była wyjątkowa, to metaliczna sukienka będzie świetnym wyborem. Poniżej prezentujemy kilka różnorodnych modeli, które wpisują się w ten trend.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Shine bright like a diamond ?

Post udostępniony przez Marika Miranda (@_marikamiranda_)


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.