Ciepłe dodatki na jesień-zimę 2018/2019 – Czapka

Sezon jesień-zima to za każdym razem nie tylko gorące trendy, ale przede wszystkim ubrania i dodatki, które naprawdę potrafią dać ciepło. Na liście niezbędnych rzeczy, które powinny znaleźć się w każdej szafie są chociażby czapki. Klasyczny model beanie nie jest twoją jedyną opcją. Lista modnych nakryć głowy na sezon jesień-zima 2018/2019 jest bardzo długa. Znalazły się na niej propozycje idealne zarówno na prawdziwe mrozy, jak i cieplejsze dni, które jednak w ostatnich latach dominują. Z tego powodu szukając idealnej czapki na zimę możesz sięgnąć nie tylko po wspomniany model beanie, ale także beretkaszkiet, bucket hat lub po czapkę z daszkiem. Każda z nich nie tylko osłoni twoją głowę, ale również będzie bardzo modnym dodatkiem. Najlepiej jak zdecydujesz się na wybór więcej niż jednego modelu, ale nie mamy wątpliwości, że kolejny sezon z rzędu na szczycie listy zakupów powinien znaleźć się beret.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sometimes in the wind of change we find our true direction ? @lulus ( Photo: @amberrosephoto )

Post udostępniony przez Isabella Thordsen (@isabellath)

Ciepłe dodatki na jesień-zimę 2018/2019 – Szalik

Pomimo, że nakrycia głowy były na wybiegach bezkonkurencyjne, w kolekcjach nie zabrakło miejsca dla innych zimowych akcesoriów. Wśród nich są chociażby szaliki. Najbardziej oryginalnymi modelami, które zaprezentowano na wybiegach podczas tygodni mody, były te puchowe. Jednak na trendzie lansowanym przez takie domy mody jak Roksanda lub 3.1 Phillip Lim wcale nie koniec. Zima to pora roku, podczas której możesz chronić swoją szyję także innymi dodatkami. Poza najbardziej klasycznym, wełnianym szalikiem, do wyboru są także mniej oczywiste propozycje. Wśród nich nie sposób pominąć chociażby kominów. Ciekawą i adekwatną do zimowej aury propozycją są również futrzane szale. Jeżeli jeszcze nie wiesz, który z wymienionych dodatków będzie najlepszy, to poniżej prezentujemy kilka różnorodnych modeli. Może dzięki nim szybciej podejmiesz decyzję i w tym roku zima cię nie zaskoczy.

Ciepłe dodatki na jesień-zimę 2018/2019 – Rękawiczki

Wśród ciepłych dodatków, które sprawdzą się jesienią i zimą są również rękawiczki. Szukając idealnej pary możesz sięgnąć zarówno po ich klasyczne, skórzane wydanie, jak i miękką, ciepłą parę z wełny. Jeżeli chcesz wybrać bardziej modne rozwiązanie, to koniecznie postaw na pierwsze z przedstawionych rozwiązań. Skórzane rękawiczki w różnych odsłonach królowały na wybiegach podczas prezentacji kolekcji na sezon jesień-zima 2018/2019. Klasyczne modele od Sportmax, długie od Roksanda, bez palców czyli tak zwane mitenki od Chanel lub w westernowym stylu od Marc Jacobs, to tylko niektóre propozycje na nadchodzące miesiące. Co więcej projektanci odeszli od klasycznej czarni. Pomimo, że to właśnie w tym kolorze najczęściej wybieramy rękawiczki, teraz możemy nieco urozmaicić swoje stylizacje i postawić na czerwień, musztardę, róż, a nawet słoneczny, ciepły odcień żółtego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Полная перезагрузка пройдена на 1000%! ☀️программа максимум и два места силы Германия- Грузия❤️. С сегодня уже в строю и работаю вовсю и завтра съемки на любимом канале и миллион дел!!!! Благодарна Богу за возможность набраться сил и взять мини отпуск?. Так я полностью переделываю Инстаграм, хочу писать только о том, что интересно. Помните наш блиц, давайте повторим?. Что я хочу сделать : 1. Посты о моде и трендах. 2. Посты о типах фигуры и цветах. 3. Посты об уходах. 4. Посты о книгах о моде. 5. Посты о книгах о психологии. 6. А дальше посты с мотивацией, я начинаю заниматься усиленно спортом и диета, не на долго, но нужно. Хочу выкладывать видео с тренировки, как раньше. И что ещё? И что из этого оставляем?

Post udostępniony przez Tatа Shapiro (@shapirotati)


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.