Modna sukienka w zwierzęce wzory – Jaki print wybrać?

Od czego zacząć poszukiwania modnej sukienki na sezon jesień-zima 2018/2019? Najlepiej od wyboru printu. Lista modnych wzorów na najbliższe miesiące jest tak długa, że bez wątpienia wybierzesz z niej nadruk dla siebie. Jedną z propozycji wartych rozważenia są zwierzęce wzory. Nadruki przeniesione z futer i skór drapieżników, to obowiązkowa pozycja na liście must have każdej fashionistki. Oczywiście zwierzęce printy mogą zdobić różne części garderoby, nie tylko ubrania, ale również dodatki, a nawet biżuterię. Mimo to spośród wszystkich zaproponowanych modeli, to właśnie sukienka wydaje się być świetną bazą dla wielu modnych stylizacji, które będziesz mogła stworzyć w sezonie jesień-zima 2018/2019.

Wśród najpopularniejszych trendów na sezon jesień-zima 2018/2019 opisaliśmy panterkę. Faktycznie cętki to jedna z dominujących tendencji, której obecność na wybiegach, szybko znalazła swoje odbicie w modzie ulicznej. Sukienki w cętki zarówno te w naturalnym, brązowym wydaniu, jak i w wielu nieoczywistych kolorach lansowały takie domy mody jak Tom Ford i Preen. Również sieciówki szybko zaczęły wykorzystywać potencjał tego stroju. Obecnie niemal każda z popularnych marek odzieżowych pokazuje swoją interpretację tego trendu. Nam również udało się wybrać kilka ciekawych propozycji z oferty sklepów internetowych.

Na cętkach wcale nie kończy się wybór modnej sukienki w zwierzęce wzory. Wśród popularnych nadruków są również inne printy. Skórę węża na sezon jesień-zima 2018/2019 lansuje Off-White, a paski zebry to hit według domu mody Balenciaga. Każdy z nich bez trudu dopasujesz do miejskiej dżungli. Poniżej prezentujemy kilka przykładowych sukienek, które wykorzystasz jako bazę dla modnych stylizacji. Modele w panterkę, skórę węża lub paski tygrysa idealnie sprawdzą się na co dzień. Szara i nudna jesień, a następnie zima, od razu zyskają charakteru. Dodatkową zaletą podczas tych dość ponurych pór roku jest wykorzystanie intensywnych kolorów. Cętki nadrukowane na czerwoną tkaninę, które lansował Tom Ford, znajdziesz teraz między innymi w kolekcji NA-KD

Modna sukienka w zwierzęce wzory – Kup modną sukienkę!

Modna sukienka w zwierzęce wzory – Stylizacje z modnymi sukienkami

Sukienką w zwierzęce wzory bez trudu zastąpisz inne modele, które dotychczas pojawiały się w twoich stylizacjach. Panterka uchodzi za dość trudny print, ale biorąc pod uwagę trendy lansowane przez projektantów i inspiracje znalezione na Instagramie, to jest to tylko mit. Na wybiegach cętki wcale nie były prezentowane w zachowawczy sposób. Powściągliwość z powodzeniem została zastąpiona bardzo odważnymi total lookami. Ubrania w panterkę w połączeniu z dodatkami ozdobionymi tym samym wzorem prezentowały się bardzo efektowanie. Jeżeli mimo wszystko to dla ciebie przesada, możesz szukać inspiracji także u influencerek. Poniżej kilka codzienny zestawów z sukienkami w zwierzęce wzory w roli głównej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Soho ? Happy weekend loves ? *Anzeige/ad

Post udostępniony przez Jacqueline Mikuta (@mikutas)


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.