Black Friday 2018 - Tajemnica udanych zakupów

Ostatnio pisaliśmy o tym, że w roku jest więcej okazji sprzyjających zakupom, niż tylko sezonowe wyprzedaże. W listopadzie najlepszym pretekstem do tego, żeby zrobić sobie prezent lub kupić podarunki dla najbliższych na grudniowe święta, jest oczywiście Czarny Piątek. Poza Black Friday i Cyber Monday, można liczyć też na inne promocje. Niektóre sklepy łączą te dwa dni wyprzedaży i tworzą w ten sposób Black Weekend. Jeszcze inne stawiają na obniżki niemal przez cały miesiąc. Takie okazje znajdziesz między innymi na Modile.pl. W tym momencie trwa Black November, który jest świetną okazją do kupienia ubrań i dodatków w promocyjnych cenach. Mimo tego oczywiście sklepy, w których już teraz można znaleźć rabaty, przygotują dodatkowe atrakcje z okazji Black Friday. Jak przygotować się do tego dnia, żeby udało się kupić wszystkie upragnione rzeczy? Mamy kilka wskazówek, które pomogą ci opracować plan idealny.

Dobra strategia, to zawsze połowa sukcesu. Dlatego zanim nadejdzie wyczekiwany Black Friday, powinnaś zastanowić się co właściwie chciałabyś dołączyć do swojej garderoby lub kupić bliskim na prezent. Takie podejście nie tylko usprawni znalezienie przecenionych rzeczy, które chcesz kupić, ale dodatkowo powstrzyma cię przed wydaniem pieniędzy na rzeczy, których tak naprawdę wcale nie potrzebujesz, a które skusiłyby cię wyłącznie atrakcyjną ceną. Z tego powodu dobrze prześledzić aktualne kolekcje już dziś. Przeglądając asortyment Modile.pl warto dodać sobie zakładki ze wszystkimi rzeczami, które wpadły ci w oko. Dzięki temu, kiedy obniżki staną się faktem, od razu będziesz mogła sprawdzić, czy dotyczą również wybranych przez ciebie rzeczy. Wtedy już tylko kliknięcie przycisku „KUP TERAZ”, będzie cię dzielić od nabycia upragnionej rzeczy.

Black Friday 2018 - Kup klasyki!

Jakie ubrania i dodatki warto kupić podczas Black Friday 2018? Do stworzenia listy „must have” możesz podejść na dwa sposoby. Z jednej masz możliwość postawić na klasyczne fasony i wysoką jakość. Takie ubrania i dodatki kosztują więcej, ale też służą przez dłuższy czas, więc inwestycja, zwłaszcza jeżeli mówimy o promocyjnej cenie, jak najbardziej się opłaca. Jakie rzeczy mamy teraz na myśli? Bez wątpienia warto wybrać sweter, który nie będzie miał w składzie akrylu, oryginalne buty EMU, które nie zdeformują się po jednym sezonie lub skórzaną torebkę, która będzie pasować niemal do każdej stylizacji.

Black Friday 2018 - Kup hity sezonu!

Do zakupów podczas Black Friday 2018 można podejść również w zupełnie inny sposób. Koniec listopada to wciąż dopiero początek sezonu jesień-zima. Oznacza to, że wybierając największe hity, które na ten okres lansują projektanci, zdążymy je założyć jeszcze wiele razy. Dzięki rabatom, które w tym dniu oferują sklepy odzieżowe, nie przepłacimy kupując ubrania i dodatki odpowiadające bieżące trendom. Co zatem w takim przypadku warto dopisać do listy zakupów? Nie mamy wątpliwości, że Black Friday jest świetną okazją, żeby zaopatrzyć się w takie rzeczy jak: sukienka w zwierzęce wzory, nerka, aviatorka, beret, plisowana spódnica lub puchowa kurtka. Hitów na sezon jesień-zima 2018/2019 jest oczywiście dużo więcej. Poniżej znajdziesz kilka propozycji.


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.