Chłodne miesiące zbliżają się wielkimi krokami. Jesienią i zimą trzeba pamiętać o ciekawych dodatkach, które sprawią, że kreacja będzie wyglądała stylowo i modnie. Najlepszym wyboreem – poza świetną torebką oczywiście – będzie ciekawe nakrycie głowy, a przede wszystkim  super modny kapelusz. Sprawdź jaki model pasuje najlepiej do kształtu twojej twarzy.

Jakie nakrycie głowy pasuje do kształtu twojej twarzy? Twarz kwadratowa

Kwadratowa twarz jest dosyć mocna i kanciasta, dlatego wybierając nakrycie głowy trzeba stawiać na modele, ktore sprawią, że buzia będzie się wydawała delikatniejsza. Kapelusz z dużym rondem „zaokrągli“ optycznie twarz i sprawi, że będziesz wyglądała subtelnie i dziewczęco.

Jakie nakrycie głowy pasuje do kształtu twojej twarzy? Twarz owalna

Właścicielki owalnej twarzy to największe szczęściary – im pasuje absolutnie każde nakrycie głowy. Czapka zimowa, bejsbolówka, kapelusze z małym i dużym rondem – przy owalnej buzi każdy model wygląda świetnie.

Jakie nakrycie głowy pasuje do kształtu twojej twarzy? Twarz okrągła

Jeśli masz okrągłą buzię, powinnaś stosować pewne triki, które pozwolą optycznie ją wyszczuplić i wydłużyć. Staraj się unikać kapeluszy z ogromnymi rondami, które zasłonią górną część buzi. Nie powinnaś również nasuwać kapelusza na czoło, ponieważ wtedy optycznie się skracasz. Wybieraj meloniki i kapelusze z małym rondem, które obsunięte na tył głowy, optycznie wysmuklą twoją twarzy.

Jakie nakrycie głowy pasuje do kształtu twojej twarzy? Twarz trójkątna

Trójkątne buzie charakteryzują się wąską brodą i sporym czołem, ale dzięki odpowiedniemu nakryciu głowy możesz zniwelować dysproporcje. Kapelusiki z niewielkim rondem nasuwaj głebiej na czoło, dzięki czemu optycznie je zmniejszysz. Trójkątna buzia świetnie będzue wyglądać też  w zimowych czapkach – uszatkach, beanie i pilotkach.


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.