Każdy kocha jeans, ale nie każdy wie, że można nosić go na wiele sposobów! Sprawdź propozycje i znajdź coś dla siebie.

Jeans na 3 sposoby – jak stworzyć stylizację z jeansem w roli głównej? Jeansy z dziurami

Jeśli cenisz sobie luźny styl, spodnie z dziurami to wybór dla ciebie. Ten fason jest bardzo modny już od kilku sezonów i nie zapowiada się, aby to miało się zmienić. W zależności od tego, co lubisz możesz zdecydować się na rurki albo model boyfriend – luźne jeansy z dziurami dodadzą ci stylowej nonszalancji. Zestawiając spodnie ze szpilkami w intensywnym kolorze stworzysz look w stylu największych gwiazd!

Jeans na 3 sposoby – jak stworzyć stylizację z jeansem w roli głównej? Jeansy ze zdobieniami

Jeśli lubisz klasyczne rurki, ale masz ochotę na coś trochę bardziej szalonego -postaw na jeansy ze zdobieniami. Błyszczące kamyki i perełki to absolutny hit sezonu – wyglądają stylowo i wprowadzają ddo casualowego looku nutę elegancji. Zestawione z klasyczną błękitną koszulą i prostymi czarnymi balerinami tworzą stylizację, która doskonale sprawdzi się zarówno w biurze, jak i podczas spotkania ze znajomymi.


Jeans na 3 sposoby – jak stworzyć stylizację z jeansem w roli głównej? Jeansowy total look

 

Z sentymentem wspominasz jeansowy total look Britney Spears i Justina Timberlake’a? Mamy dobrą wiadomość – takie stylizacje wracają do mody! Klasyczne jeansowe rurki zestaw z błękitną bluzką i oversize’ową jeansową kamizelką – takiego looku nie powstydziłaby się nawet bywalczyni fashion week’ów. Odwagi – efekt cię zaskoczy!


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.