Jeansy z dziurami – Czy jeansy z dziurami są modne?

Niedawno pisaliśmy o modnych modelach jeansów na sezon jesień-zima 2018/2019, a z naszego podsumowania popłynęły bardzo optymistyczne wieści. Tak naprawdę w najbliższych miesiącach będzie panować tak duża różnorodność, że każdy bez trudu wybierze coś pasującego zarówno do własnego stylu, jak i figury. Czasy, w których musieliśmy się zdecydować na dzwony lub rurki, bo tak nakazywał świat mody już dawno za nami. Teraz wśród najpopularniejszych znalazły się nie tylko te dwa modele, ale jeszcze między innymi jeansy z dziurami. Do dyspozycji jest wiele modeli, a wśród nich zarówno te z delikatnymi przetarciami, jak i z bardzo okazałymi otworami, które odsłaniają kolana, uda lub łydki. Jak zawsze ich ogromną popularność zawdzięczamy znanym projektantom.

Oglądając zdjęcia z tygodni mody sporo uwagi poświęciliśmy kolekcji Balmain. Tym razem poza charakterystycznymi dla Oliviera Rousteinga modelami, na wybiegu pojawiły się również jeansy z dziurami. Francuski dom mody postawił przede wszystkim na spodnie o fasonie boyfriend. Co jest świetną wiadomością dla wszystkich kobiet, które lubią takie luźne i wygodne jeansy. Z drugiej strony nie oznacza to jednak, że fanki innych modeli będą przez cały sezon poszkodowane. Dziury mogą pojawić się również na rurkach, spodniach z prostymi nogawkami, mom jeans lub dzwonach. Kompletując garderobę na sezon jesień-zima 2018/2019 możesz wybrać jeansy, które najbardziej pasują do twojej figury lub po prostu takie, w których najlepiej się czujesz i przy tym wcale nie rezygnować z modnych dziur.

Jeansy z dziurami – Kup jeansy z dziurami!

Jeansy z dziurami – Stylizacje z dziurawymi jeansami

Do czego pasują jeansy z dziurami? Tak naprawdę są bardzo uniwersalnymi spodniami i można je dopasować do rozmaitych stylizacji. Niezależnie od tego, czy dziury pojawią się na denimowych rurkach, boyfriendach, czy jakimkolwiek innym modelu, będziesz mogła je traktować tak samo. Z jednej strony takie jeansy bez trudu połączysz z marynarką i szpilkami. W ten sposób przełamiesz elegancki charakter pozostałych elementów zestawu i otrzymasz casualową stylizację do noszenia na co dzień. Z drugiej możesz po prostu połączyć je z bluzą i sneakersami. Całość bez wątpienia będzie nie tylko spójna i wygodna, ale do tego jeszcze efektowna.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slouchy ? || details on FashionedChic.com/DailyDetails http://liketk.it/2sn5W

Post udostępniony przez Erica Hoida • Fashioned|Chic (@fashionedchicstyling)

Noszenie spodni z dziurami w sezonie jesień-zima 2018/2019 należy uzależnić od panującej pogody. Tego typu modele sprawdzą się tylko w najcieplejsze dni. Można jednak obejść te utrudnienia. Wystarczy pod spód założysz rajstopy. Podczas ciepłych pór roku w ten sposób można wpleść w swoją stylizację kabaretki. Teraz można je zastąpić innymi rajstopami. Na liście najmodniejszych są nie tylko te w zwierzęce wzory, które lansował chociażby Tom Ford. Prawdziwym hitem sezonu jesień-zima 2018/2019 są też kolorowe rajstopy. To jednak, nawet w przypadku noszenia tylko pod podarte jeansy, opcja dla najbardziej odważnych fashionistek, które lubią zabawę modą i eksperymenty z nowymi trendami.


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.