Ponadczasowa sukienka na lato – Jaką sukienkę wybrać?

Kompletując garderobę na wiosnę-lato 2019, należy wziąć pod uwagę nie tylko sezonowe trendy. Warto skupić się przede wszystkim na ponadczasowych modelach, które posłużą nam dłużej, niż tylko przez kilka miesięcy. Dodatkowym plusem może być jednak sytuacja, w której ponadczasowa sukienka dostała dodatkowe wsparcie od projektantów i pojawiła się w kolekcji znanego domu mody. Wtedy możemy liczyć na to, że na sklepowych wieszakach, będziemy mieć do dyspozycji wiele modeli, które sprawdzą się nie tylko w tym, ale również w kolejnych sezonach. Czy wśród trendów na sezon wiosna-lato 2019 pojawiły się sukienki, które możemy traktować jako ponadczasowe hity? Jest ich nawet kilka. Jakiś czas temu pisaliśmy między innymi o modelach z falbanami. Tego typu sukienki lansują takie domy mody jak: Marc Jacobs, Giambattista Valli, Molly Goddard i Celine. Jest to dobra wiadomość szczególnie dla fashionistek, które lubią te kobiece ozdoby przy swoich kreacjach. Na tym jednak nie koniec. Podczas tygodni mody można było zobaczyć dużo więcej sukienek, które można uznać za uniwersalne.

Poza ozdobnymi detalami, projektanci lansują również modne nadruki. O ile zwierzęce wzory, które królują już od kilku sezonów, wkrótce się po prostu znudzą, o tyle są printy, które możemy spotkać za każdym razem w kolekcjach na wiosnę-lato. Jednym z takich ponadczasowych nadruków są kwiaty. Tym razem również nie zabrakło ich na wybiegach, więc można liczyć także na ich zwiększoną obecność w sieciówkach. Sukienki w kwiaty wzmożoną popularność w sezonie wiosna-lato 2019 zawdzięczają między innymi takim domom mody jak: Erdem, Alexander McQueen i Carolina Herrera. Obok falbanek i kwiatów jest jeszcze jeden rodzaj sukienek, który warto wziąć pod uwagę, podczas poszukiwań ponadczasowego modelu na lata. Są to klasyczne, minimalistyczne fasony w stonowanych kolorach, które każda z nas powinna mieć w swojej garderobie. Prosta szmizjerka, klasyczna sukienka z kołnierzykiem, a może uniwersalny model ozdobiony wyłącznie guzikami? Każda z nich sprawdzi się idealnie. Takich modeli nie brakuje w sieciówkach. Jeżeli potrzebujesz wskazówek z wybiegów, zanim wybierzesz się na zakupy, to obejrzyj koniecznie zdjęcia z pokazu kolekcji Chanel.

Ponadczasowa sukienka na lato – Kup klasyczną sukienkę!

Ponadczasowa sukienka na lato – Kup sukienkę w kwiaty!

Ponadczasowa sukienka na lato – Kup sukienkę z falbanami!

Ponadczasowa sukienka na lato – Stylizacje z ponadczasowymi sukienkami

Sukienka to najlepszy wybór na lato. Sprawdzi się podczas wakacji w mieście lub jako baza stylizacji w plener. Jak pokazują popularne fashionistki, nie ma jednej reguły na stworzenie udanego zestawu. Ta sama sukienka z falbanami może sprawdzić się zarówno podczas zwiedzania jednej ze światowych stolic, jak i odkrywania piękna natury, gdzieś z daleka od miasta. Wszystko zatem zależy od ciebie. Wybierając klasyczne sukienki, nigdy nie będziesz miała problemu nie tylko z dopasowaniem ich do okoliczności, ale również z doborem dodatków. W przypadku prostych fasonów, sprawdzą się zarówno minimalistyczne akcesoria, która podkreślą jej uniwersalność, jak i te wyraziste, które nadadzą jej odpowiedniego charakteru. Jeżeli masz jeszcze wątpliwości, jaka sukienka będzie najlepszym wyborem na nadchodzące wakacje, to mamy nadzieje, że inspiracje z poniższej galerii, będą pomocne w podjęciu decyzji. My wciąż wahamy się pomiędzy kwiatami i falbanami, więc może ostatecznie postawimy na 2 w 1.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My favorite place in Milano @townhouseduomo. ? Anzeige/Ad #TheTHLife #LuisaViaRoma #TheAttico

Post udostępniony przez Leonie Hanne (@leoniehanne)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Floral festival feels @happyxnatureofficial #happyxnature #ad ?

Post udostępniony przez Tezza (@tezza)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hiding all the silly season under all these frills? but seriously this dress!!?? soo in love @innikachoo

Post udostępniony przez LISA DANIELLE SMITH (@lisadanielle__)


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.