Mówiąc o klasykach mody damskiej, nie można pominąć ponadczasowej ramoneski! Jak stworzyć 3 różne stylizacje z kurtką w roli głównej?

Ramoneska na 3 sposoby – jak stworzyć  stylizację z modowym klasykiem? Francuski szyk

Ramoneska to klasyczna kurtka, która potrafi nadać charakteru każdej kreacji.  Fankom elegancji polecamy skórzany, czarny model, który doskonale sprawdzi się  zarówno w codziennych, jak i bardziej oficjalnych stylizacjach. Aby stworzyć typowy francuski look proponujemy zestawić biel i czerń, których połączenie jest kwintesencją dobrego stylu i szyku. Aby nie było zbyt nudno – poeksperymentuj z fakturami i materiałami! Postaw na ciężką skórzaną kurtkę, delikatną spódnicę do połowy łydki i letnie sandałki. Mieszaj i eksperymentuj – to zasada każdej fashionistki! Voila! Paryski szyk jak malowany.

Ramoneska na 3 sposoby – jak stworzyć  stylizację z modowym klasykiem? Love, fashion & rock&roll!

Nie wyobrażamy sobie prawdziwie rockowej stylizacji bez skórzanej ramoneski! Co do niej dodać, żeby stworzyć look, którego nie powstydziłaby się sama Agnieszka Chylińska? Postaw na, modny w tym sezonie, tshirt z wizerunkiem znanego zespołu, jasne jeansy z dziurami i ciemne workery. Taka stylizacja doda ci pazura i sprawi, że poczujesz się pewniej we własnej skórze. To bardzo uniwersalna kreacja, którą możesz włożyć na spotkanie z przyjaciółmi, niezobowiązującą randkę i niedzielny spacer z rodziną. Elementy tej stylizacji powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety – są ponadczasowe, uniwersalne i wyjątkowo stylowe.

Ramoneska na 3 sposoby – jak stworzyć  stylizację z modowym klasykiem?  Różowy total look

Total look, czyli komponowanie stylizacji z wielu elementów w tym samym kolorze, to gorący trend sezonu jesień / zima 2017.  Lubisz ekstrawagancję? Postaw na różową kreację, która z pewnością sprawi, że będziesz w centrum zainteresowania. Różową ramoneskę zestaw z obcisłą spódnicą w tym samym lub bardzo podobnym odcieniu. Look uzupełnij stylowymi butami na grubym wysokim obcasie i białymi dodatkami – basicowym tshirtem i super modnymi białymi skarpetkami.

​​​​​​​


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.