Słomkowy kapelusz – Jakie słomkowe kapelusze są modne latem 2019?

Pewne części garderoby niezmiennie pojawiają w konkretnych sezonach. Jesień i zima, to czas, kiedy sięgamy po puchowe kurtki, śniegowce i ciepłe dodatki. W sezonie wiosna-lato jest podobnie. Ciężko wyobrazić sobie ciepłe pory roku bez okularów przeciwsłonecznych, szortów albo nakryć głowy, które uchronią nas przed słońcem. Wśród ponadczasowych hitów, które zawsze sprawdzą się w okresie wakacyjnym można wymienić słomkowe kapelusze. Najbardziej popularne modele, to oczywiście wyplatana wersja klasycznej fedory, czy kapelusz z pofalowanym rondem, tzw. floppy hat. Poza nimi za każdym razem możemy wybrać również nowe propozycje, które na dany sezon lansują projektanci. Jakie słomkowe kapelusze są modne latem 2019? Znane domy mody zaproponowały kilka różnych wersji, które zastąpią zeszłoroczny hit – kapelusz z wielkim rondem, który stał się popularny za sprawą modelu Jacquemus. Pomimo, że propozycji w rozmiarze XXL wciąż nie brakuje, to jednak do dyspozycji jest także kilka nowości.

Oglądając zdjęcia lub filmy z pokazów, które odbyły się w ramach tygodni mody, możemy wybrać kilka dominujących tendencji na sezon wiosna-lato 2019. Wśród modnych kapeluszy ze słomy, najbardziej wyróżnia się propozycja domu mody Chanel – model z postrzępionym rondem. Na tym jednak nie koniec. Nieoczywistym wyborem może być melonik, który w słomianej odsłonie, zaprezentował dom mody Thom Browne. Bardziej kobiecą opcją, a do tego w stylu retro, będą natomiast kapelusze typu cloche hat, które są propozycją od Tory Burch. Ciekawe modele można znaleźć także w innych kolekcjach. Warto zapoznać się zatem z propozycjami: Valentino, Dolce & Gabbana i John Galliano. Taka dawka inspiracji sprawi, że zamarzysz nie tylko o wakacyjnej podróży, podczas której mogłabyś uzupełniać swoje stylizacje słomkowym kapeluszem, ale po prostu zaczniesz nosić ten rodzaj nakrycia głowy do codziennych zestawów. Jeżeli wskazówki z wybiegów to za mało, poniżej prezentujemy modele dostępne w sieciówkach.

Słomkowy kapelusz – Gdzie kupić słomkowy kapelusz na lato 2019?

Trendy lansowane na wybiegach to tylko jedna ze wskazówek, którą kierują się projektanci tworzący kolekcje dla sieciówek. Duży wpływ na to, co pojawi się w sklepach odzieżowych, ma również moda uliczna. Właśnie stamtąd warto czerpać nowe pomysły, bo nic innego tak dobrze nie odzwierciedla prawdziwego zapotrzebowania na konkretne modele. Dzięki temu szukając modnego kapelusza na lato 2019, możesz sięgnąć nie tylko po model z postrzępionym rondem, który lansuje Chanel. Oprócz niego, w sieciówkach bez trudu można znaleźć słomkowy kapelusz, który był hitem w sezonie wiosna-lato 2017. Mowa oczywiście o modelach z napisami na rondzie. Tym razem poza wakacyjnymi hasłami, popularne są także nazwy marek. Poniżej prezentujemy różnorodne modele, które są dostępne w nowych kolekcjach. Każdy z nich sprawdzi się nie tylko jako dodatek do plażowego zestawu, ale również jako uzupełnienie codziennej stylizacji. Wybierz idealny kapelusz dla siebie!

Słomkowy kapelusz – Kup słomkowy kapelusz z postrzępionym rondem!

Słomkowy kapelusz – Kup słomkowy kapelusz z napisem na rondzie!

Słomkowy kapelusz – Kup słomkowy kapelusz typu cloche hat!

Słomkowy kapelusz – Kup słomkowy kapelusz typu trilby!

Słomkowy kapelusz – Codzienne stylizacje ze słomkowymi kapeluszami

Słomkowy kapelusz świetnie wygląda w połączeniu z letnimi sukienkami. Sprawdź, jak noszą go popularne fashionistki! 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Forever the girl that gets excited when the sky changes pretty colors ☀️ @songofstyle @revolve #lisbon

Post udostępniony przez Tezza (@tezza)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@albuslumen all day every day ?

Post udostępniony przez Nicole Warne Shadbolt (@nicolewarne)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nature does not hurry, yet everything is accomplished. - Lao Tzu ? pc ? @munopia top: @alicemccallptyltd hat: @eugeniakimnyc skirt: @rebeccataylornyc boots: @shoprachelzoe With it being earth day the other day I found myself browsing all kinds of poems and quotes about nature and earth... I really wanted to post but everything felt kind of glib and obligatory, not entirely sincere for that moment. And then I found this quote and I felt that it really speaks to where I have been at the last weeks. Impatient, frustrated.... wanting things to happen on my own specific timeline and isn’t that just a microcosmic example of our society at large? I had the privilege to have a good amount of alone time the last couple of days so I instead chose to exercise and meditate. I do TM meditation in intermittent spurts despite it being an amazing brain reboot... you’d think I would do it more with how good I feel after ? Anyways, the point I’m getting at is there is so much beauty in silence, reflection and daydreaming. We see it every winter when the earth grows cold and dark then emerges in the spring full of color, light and inspiration. Our lives too should mirror the rhythms of Mother Nature. For all of the pleasure we take in achievements and momentum in life we should also be able to enjoy the spaces in between and treat them as sacred gifts. I feel like there is a sense of impatience in those moments lately so I’m working to turn my monkey brain off and be open to receiving all of the blessings that emerge from being fully present... Because ultimately I find that through reflection and patience I stumble upon my greatest insights. I’ve found that through exercise, meditation, practicing gratitude and getting involved in causes that are bigger than me I am able to stay most grounded. What helps you the most when you’re feeling stuck or impatient? Also, since it was recently earth day I would love to learn more about environmental causes and organizations that you guys are passionate about. I know I typically don’t post very long captions on here but I’ve been loving engaging with you guys and would love to have discussions beyond just fashion.

Post udostępniony przez ???????? ?????? (@sfdaydream)


do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.