O MODILE

MODA I ZAKUPY W NOWOCZESNYM WYDANIU

Innowacyjne rozwiązModa i zakupy w nowoczesnym wydaniuania, nowoczesny design oraz codziennie aktualizowana baza produktów to czynniki, dzięki którym MODILE.PL ma szansę stać się Twoim ulubionym miejscem w sieci. Obiektywna prezentacja szerokiej oferty zakupowej ułatwia podjęcie decyzji o dokonaniu zakupu, a unikalny system wyświetleń sprawia, że serwis staje się Twoim internetowym doradcą zakupowym.NAJPOPULARNIEJSZE MARKI W JEDNYM MIEJSCU

Najpopularniejsze marki w jednym miejscuWspółpraca z najpopularniejszymi markami na świecie oraz mniejszymi sklepami internetowymi sprawia, że MODILE.PL posiada bogatą bazę produktów i jest nieocenionym źródłem inspiracji oraz wiedzy o aktualnie obowiązujących trendach.

 


PROSTA I INTUICYJNA OBSŁUGA SERWISU

Prosta i intuicyjna obsługa serwisu Spersonalizowany system prezentacji produktów, zaawansowane opcje wyszukiwania oraz możliwość korzystania z filtrów sprawiają, że zakupy online z MODILE.PL to czysta przyjemność.
 TWÓRZ ZESTAWY Z ULUBIONYCH PRODUKTÓW

Twórz zestawy z ulubionych produktów

Stwórz własny profil i dołącz do społeczności MODILE.PL! Kreuj zestawy i udostępniaj stylizacje stworzone z ubrań pochodzących z Twoich ulubionych sklepów. Pomóż nam stać się najbardziej rozbudowaną bazą zakupowych inspiracji.
 TRENDY, NEWSY, INSPIRACJE

Trendy, Newsy, InspiracjeZajrzyj do naszej strefy porad i inspiracji, do której materiały powstają we współpracy z profesjonalistami z branży mody. Znajdziesz w niej artykuły na temat trendów z międzynarodowych wybiegów oraz ulic, a także porady dotyczące zasad w świecie stylizacji osobistej.MODNA SPOŁECZNOŚĆ MODILE

Modna społeczność Modile

Modile nie jest wyłącznie innowacyjnym portalem zakupowym. W internecie tworzymy ogromną społeczność, która liczy ponad 350 tysięcy osób. Już teraz możesz stać się jej częścią! Wystarczy, że dołączysz do nas na Facebooku, Instagramie oraz zapisując się do naszego Newslettera. 

do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.