Goodlookin.pl

Goodlookin jest sklepem internetowym, który ma już ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Przez ostatnie lata liczba transakcji stale rosła, a sklep nie tylko powiększał grono nowych klientów, ale też zyskał niemałą grupę stałych. Popularność Goodlookin ma związek nie tylko z ciekawym asortymentem, ale również wysoką jakością. Dzięki temu klienci nie obawiają się, że kolejny zakup mógłby być nietrafiony. Darzą Goodlookin pełnym zaufaniem i to owocuje stałym rozwojem tego sklepu online.

Goodlookin słynie przede wszystkim z kurtek damskich. Na zimę kobiety bez trudu mogą znaleźć wiele modeli we wszystkich kolorach tęczy. Popularnością cieszą się także propozycje na wiosnę i jesień. Przejściowe modele to jednak nie wszystko. W Goodlookin można znaleźć również inne ubrania damskie, a także kolekcje dla mężczyzn. Zaletą asortymentu jest bardzo szeroka rozmiarówka. W sklepie można znaleźć modele XS, jak i dużo rozmiary w linii „Plus size”.

Sklep: Goodlookin.pl

  • Wyczyść filtry
  • Trafność
  • Cena
  • Obniżka
BERMUDY W PASKI SZARE (3891)
59 zł
New Fashion
BERMUDY W PASKI BIAŁE (3891)
BERMUDY Z PASKIEM KHAKI (77ART)
59 zł
MADE IN ITALY
BERMUDY Z PASKIEM CZARNE (77ART)
do góry
Drogi użytkowniku!

Chcemy dostarczać Ci coraz lepsze treści oraz doskonalić nasze usługi. Dlatego będziemy wdzięczni za zgodę na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania.
Chcielibyśmy poinformować Cię o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych, które będą obowiązywały po dniu 25 maja 2018 r.

Administratorem twoich danych osobowych będzie Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jak również nasi Partnerzy którymi współpracujemy. Lista Partnerów jest dostępną w serwisie w zakładce Polityka Prywatności.

Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach: prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego, z którego korzystasz.

Informujemy Cię również, że masz prawo, w każdym czasie, do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie danych, zgłoszenia sprzeciwu, żądania ograniczenia ich przetwarzania, a gdybyś zauważył ich niezgodność ze stanem faktycznym – również zgłoszenia potrzeby ich sprostowania. Dlatego zaznacz przycisk „Zgadzam Się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach korzystania z prezentowanych stron internetowych Modile.pl, w szczególności usług i ich funkcjonalności, w tym danych zawartych w udostępnianych plikach cookies w celach marketingowych, w tym ich profilowania oraz analizy w tymże celu; - przez Partnerów oraz Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana. Skutki wycofania zgody regulują odpowiednie przepisy prawa powszechnie obowiązującego.
Niestety treści, które Tobie wyświetlamy nie mogą być dopasowane do Twoich upodobań!
Nie wyraziłeś zgody na zbieranie danych o Twojej aktywności na naszych stronach.