Goodlookin.pl

Goodlookin jest sklepem internetowym, który ma już ugruntowaną pozycję na polskim rynku. Przez ostatnie lata liczba transakcji stale rosła, a sklep nie tylko powiększał grono nowych klientów, ale też zyskał niemałą grupę stałych. Popularność Goodlookin ma związek nie tylko z ciekawym asortymentem, ale również wysoką jakością. Dzięki temu klienci nie obawiają się, że kolejny zakup mógłby być nietrafiony. Darzą Goodlookin pełnym zaufaniem i to owocuje stałym rozwojem tego sklepu online.

Goodlookin słynie przede wszystkim z kurtek damskich. Na zimę kobiety bez trudu mogą znaleźć wiele modeli we wszystkich kolorach tęczy. Popularnością cieszą się także propozycje na wiosnę i jesień. Przejściowe modele to jednak nie wszystko. W Goodlookin można znaleźć również inne ubrania damskie, a także kolekcje dla mężczyzn. Zaletą asortymentu jest bardzo szeroka rozmiarówka. W sklepie można znaleźć modele XS, jak i dużo rozmiary w linii „Plus size”.

Filtry

Sklep: Goodlookin.pl

  • Wyczyść filtry
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.