Peek & Cloppenburg

Peek & Cloppenburg to holenderska firma, która istnieje od 1869 roku. Została założona przez dwóch przedsiębiorców – Johanna Theodora Peek’a i Heinricha Cloppenburg’a. Przez kolejne stulecie marce udało się zaistnieć również na innych rynkach. W Polsce Peek & Cloppenburg pojawił się w 2007 roku. Obecnie funkcjonują już nie tylko butiki stacjonarne, ale również sklep internetowy. Marka stara się oferować klientom ciekawe rozwiązania i umiejętnie łączy zalety zakupów online i offline. Dzięki temu rzeczy zamówione przez internet można odebrać, przymierzyć i zwrócić także w sklepach stacjonarnych. To rozwiązanie jest sporym ułatwieniem, kiedy nie chcemy czekać na kuriera, który najpierw miałby dostarczyć paczkę, a potem w przypadku chęci zwrotu, także ją odebrać.

Sklep internetowy Peek-Cloppenburg.pl stale oferuje nowości, które są zgodne z bieżącymi trendami. Dzięki różnorodności oferowanych marek, każdy klient może liczyć na to, że bez trudu dopasuje ubrania i dodatki do swojego stylu. W ofercie są produkty dedykowane kobietom, mężczyznom i dzieciom. Poza wieloma kategoriami, z których można wybierać nowości do swojej szafy, uwagę przyciągają także znane marki. W ofercie Peek & Cloppenburg można znaleźć ubrania i dodatki z kolekcji takich brandów jak: Adidas, Calvin Klein, Dr. Martens, Lacoste, Levi’s, Michael Kors, Tommy Hilfiger i wielu innych. Dla wszystkich, którzy wciąż poszukują własnego stylu, marka Peek & Cloppenburg przygotowała również inspiracje, które będą pomocne podczas zakupów.

Filtry

Sklep: Peek & Cloppenburg

  • Wyczyść filtry
Etola z szyfonu
Kaszkiet z bawełny
179 zł
Polo Ralph Lauren
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.