Visciola Fashion

Visciola Fashion to sklep internetowy, który powstał nie przez przypadek. Jego założyciele postanowili przełożyć swoją wieloletnią fascynację modą na polski rynek i sprawić, żeby modne ubrania światowych marek były w zasięgu ręki każdego, kto robi zakupy online. Popularyzacja odzieży wielu znanych brandów w Polsce właśnie za pośrednictwem internetu również nie jest przypadkowa. Visciola Fashion to idealne miejsce dla wszystkich, którzy nie lubią lub nie mają czasu na spędzanie godzin w galerii handlowej.

Cechami, które wyróżniają sklep internetowy Visciola Fashion są: wysoka jakość oferowanej odzieży, niebanalne kroje i wzornictwo, a przede wszystkim rozsądna cena. W asortymencie można znaleźć ubrania i dodatki takich marek jak: Moschino, Guess, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Diesel, Versace, Ralph Lauren i wielu innych.

Filtry

Sklep: Visciola Fashion

  • Wyczyść filtry
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

  1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
  2. żądania sprostowania Twoich danych;
  3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
  4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
  5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.