INFORMACJE DLA SKLEPÓW

Nie jesteś jeszcze naszym partnerem? Dołącz już dziś!


1. Jak działa platforma sprzedażowa Modile.pl?

Modile.pl to agregator modowy, który pośredniczy w sprzedaży ubrań, dodatków oraz kosmetyków. Stanowimy nowy kanał dotarcia do klientów z ofertą naszych partnerów. Wszystkie produkty prezentowane są w przejrzysty dla użytkownika sposób, umożliwiający ich porównanie. Spersonalizowane kryteria wyszukiwania pozwalają w łatwy i szybki sposób znaleźć interesujące produkty.

Dodatkową zaletą naszej platformy jest pomoc użytkownikowi w zakupach. Jest to możliwe poprzez prezentację własnych stylizacji oraz tworzenie zestawów, a także za pośrednictwem artykułów o najnowszych trendach.


2. Jakie korzyści płyną ze współpracy z Modile.pl?

Potencjalni partnerzy naszego serwisu mogą liczyć na:

 • Zwiększenie sprzedaży
 • Dywersyfikację źródeł ruchu
 • Pozyskanie nowych klientów
 • Promocję i reklamę marki poprzez niestandardowe formy działań PRowych i marketingowych
   

3. Jakie warunki musi spełniać sklep?

 • Współpracujemy ze sklepami z branży moda i uroda
 • Sklep musi posiadać wygenerowany plik XML z danymi o produktach
   

4. Jak wygląda proces integracji z platformą Modile.pl?

 • Pierwszym krokiem jest rejestracja sklepu w platformie Modile.pl
 • Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego skontaktujemy się z tobą w celu przedstawienia szczegółowej oferty współpracy
do góry
X

Drogi użytkowniku!

Aby dostarczać Ci treści coraz lepiej dostosowane do Twoich preferencji oraz, aby doskonalić nasze usługi będziemy wdzięczni za zgodę na przetwarzanie Twoich danych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Modile.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Modile.pl”) jak również mogą je przetwarzać Partnerzy, z którymi współpracujemy. Zbierane przez Nas dane wykorzystywane są w szczególności w celach prezentacji treści i reklam o tematyce związanej z Twoimi zainteresowaniami lub upodobaniami jak również w celach statystycznych pozwalających na doskonalenie naszych usług oraz funkcjonalności serwisu internetowego.

Masz prawo do:

 1. uzyskania informacji dotyczących Twoich danych;
 2. żądania sprostowania Twoich danych;
 3. żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania Twoich danych;
 4. przenoszenia Twoich danych (o ile będzie to technicznie możliwe);
 5. złożenia skargi do właściwego organu nadzoru.

Naciśnięcie „Przejdź do serwisu”, zamknięcie niniejszej wiadomości lub dalsze korzystanie z funkcjonalności serwisu, dla której niezbędne jest przetwarzanie Twoich danych osobowych będzie stanowiło potwierdzenie wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda w szczególności dotyczy danych zawartych w udostępnianych w celach marketingowych plikach cookies, celem profilowania oraz analizy przez Modile.pl i Partnerów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne a zgoda może być przez Ciebie w każdej chwili wycofana.

Więcej szczegółowych informacji, w szczególności dotyczących Partnerów – znajduje się w Polityka Prywatności.